+38 (093) 332 93 41

Ananas.wall

Мої вітання в інтернет-галереї 'Ananas wall'.Мене звати Оксана,я художник,і засновник цієї галереї.Дозволь допомогти,обрати тобі,саме те що ти шукаєш.Тут,ти знайдеш,картини,які впишуться у твій інтер'єр. В галереї знайдеш мої картини,і картини моїх друзів-талановитих українських художників.В нас багато соковитих картин в різних стилях,і ми завжди раді виконати для тебе картину у тому стилі,який імпонує тобі). Ми раді всім відвідувачам,впевнена з нами, ти полюбиш мистецтво.

Останні роботи

Оксана Тарасюк

Мене звати Оксана,мені 26 років,і я щаслива людина,бо маю улюблену роботу-лікар-стоматолог,і улюбленне хоббі-картини😊 Я не професійний художник,а просто людина,яка навчилася писати картини.Колись картини-це була моя мрія,а справді щирі мрії-здійснюються.В моїх картинах-не присутній академізм,чи якісь загальні правила,але в них присутня душа.Кожна картина має свою історію,кожна з них наповнена любов'ю,впевнена Ви відчуєте це). Колись А.М.Горький написав:'Людина по натурі своїй - художник. Вона усюди, так чи інакше, прагне вносити в своє життя красу.'' Тому і хочеться,щоб у Вашому житті було більше краси..

Маргарита Паламарчук

Мистецтво моє хобі, яке займає велику частину мого життя. Моє власне вираження як художника – це картини, що виражають стан душі на момент їх створення. Займаюсь живописом із 2001 року. Мистецтво є частиною мого життя. Я ціную мистецтво не тільки за те що воно несе у світ красу, але й дає доносить певну ідею, філософію, впливає на свідомість людини. Я – анархіст, не люблю канони у власному живописі. Люблю відтворювати на своїх картинах емоції, враження, ідеї та просто зображати щось на, що відповідає душевному стану на момент створення картини. Головне я хочу щоб вони були красиві, у моєму розумінні цього слова. Окрім простого бажання малювати та відображати свої емоції, я намагаюсь у свої роботи вкласти цінність моральних принципів нашого життя, цінність добра і духовності, роздумів і спокою, віри, і любові. Постійно, шукаю експериментую, вдосконалююсь. Експериметую із колажами, люблю працювати зі склом, дзеркалом та іншими цікавими речима.

Марина Лактіонова (MARI)

Привіт! Я художник, жінка, творча натура, дитя природи, вільна людина... Коли я починаю наносити мастихіном перші мазки по полотну, у мене починається розмова з власним творінням. І чим вона закінчиться, для мене це таємниця . Нахил до живопису мені передав мій дідусь Іван Карпович Ковальчук. Він працював директором школи, цікавився математикою, історією і… малював. Його картини навіть виставлялися в кількох львівських галереях. У мене перша освіта – бухгалтерський облік та аудит, але я жодного дня не працювала за цим фахом. Сама вирішила навчатися живопису і поступила до Луцької художньої школи. Сьогодні усе моє життя пов’язане з малярством, і я в цьому успішна. Але я знаю, що художник мусить весь час перебувати у стані навчання – і це триває усе його життя. Про народження сюжету картин. Я не продумую сюжету наперед. Інтуїція обирає ті фарби, які відгукуються у мені, і я розпочинаю «розмовляти» ними з полотном. За допомогою мастихіна – це мій улюблений інструмент! – довільними рухами кладу фарби на полотно. Відступаю, вдивляюся… і починаю чути їх, бачити історії, відгукуюсь і продовжую наш діалог, підкреслюючи деякі образи. Чи побачить це глядач? Часто залишаю недомовленість, загадку, неясність… Нехай кожен побачить в картині своє, і нехай почне із картиною власну розмову.

Заявка успішно відправлена!
Менеджер зв'яжеться з Вами
Ваш e-mail успішно доданий!
в базу данних